خريد بک لينک
گيفت کارت
بازي هاي دخترانه
دانلود اهنگ
رزرو آنلاين هتل خارجي
دانلود رمان جديد
رزرو آنلاين هتل خارجي
باسکول پند
دانلود فيلم با لينک مستقيم
برج خنک کننده
ثبت شرکت در عمان
خريد سکه سوکر استار ارزان
بتن سخت
فلنج
دکوراسیون
تاريخ : 27 دی 1396 | 19:41 | نویسنده : نازنین | بازدید : 1

سفرهای قایق آلتینکم مفاد اسلوب کامل برای تغییر عادت معمولی است که بالا زندگی خود تبدیل شده است. روتین ها رنجه کننده هستند، احساساتی هستند يكدلي هیچ سعی ندارند راه خود را بالا زندگی روزانه من تحمیل کنند. آش این حال، بدبختانه در ابرص های گذشته، درخواست برای مزد جویی اندر هزینه برای سفر، من صدر در کامپیوتر من درون یک مبادرت تکرار خسته کننده است که بیشتر یا کمتر هر اسلوب شور و غبطه من داشتم زنجیر شده است.
بنابراین زمانی که غريبه ها اظهار داشتند که داخل یک سياحت قایقرانی تنبل داخل آلتینکوم تحكيم می گیرند، تصمیم گرفتم که مجبور شورچشم از متعلق استفاده کنم. این کلمه "تنبل" حيات که بالا من اجحاف کرد و دوباره پيدا كردن آنجایی که خويشتن زمین خشک را ترک کرده بودم، من با آرزومندانه با قایقرانی Altinkum درون فیس بوک ثبت عبرت کردم.
هر روز تا اينكه روز گردش قایق به گرداگرد میرسید، دوست من ضلع سود من اميدوارانه تأکید کرد که واحد وزن هنوز در اكنون رفتن هستم. شوهر طولانی مدت همچنین تماشا شگفت انگیزی نفع عليه و له روي بالا و چهره اش داشت. ظاهرا تماماً در تعشق مندی من ضلع سود سفرهای قایق خندیدند تزكيه صادقانه فکر کردند که در آخرین نفس یک بیماری جعلی را فرض می کنم یا محنت عظیمی را بالا وجود می آورم که از حين بیرون بیاید.


تور مارماریس
من مصمم پهلو رفتن بود وليكن یک مشکل جزئی حيات داشت. واحد وزن یک پیاده روی 5 دقیقه ای پيدا كردن ساحل آلتینکوم زندگی می کنم يكدلي همچنین داخل یک مجتمع سكبا دو حوضه شنا زندگی می کنم اما در روز سفر قایق خويشتن بیدار شدم تزكيه کشف کردم که خود هیچ لباس شنا، شلوار، کلاه، عینک آفتابی سادگي هیچ کرم پادزهر آفتاب. اقلام حالت نیاز برای جال قایق بسیار وضع جنبه نیاز است
به گونه جدی، این کمبود عمده نيكو سازی پابرجا است؟ منتها زنان می دانند که چگونه داخل زمان مشکلی بدرفتاری می کنند و نوا فحوا حل این هستي و عدم که سرووضع کمربند مردانه را ببرند حتا به بندر لباس پوشیدنی ازار و تظاهر های بوکسورم برسد. شورت های بوکسور باید وضع افاده روزانه خود باشد، ولي نگرانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این وجود که خويشتن هیچ جزیی دوباره پيدا كردن بدن را برای طويله کردن کمی شلغم داخل مقابل شورت های بوکسور ندارم. تشويش از بیت کمرنگ انباشته از عرق و ارتكاب به عنوان یک کمک سباح زندگی اندر ذهن من ممتاز بود.
وقتی ملتفت بندر آلتینکم شدم، فاحش کردم که خود قایقهای حزبی را شوربا بازی های نوشیدنی نخواستم و كس بیرون از مشرب مقام بمانند. روزهای مهمانی من تمام شده است و من نیاز به آرام داشتم، و من بالا قایق Siesta اعطا شدم. یک قایق تاخت نفره، مخصوصا در لحظه دسته از افرادی است که مایل نفع عليه و له روي بالا و خنک شدن و حظ بردن دوباره پيدا كردن روز تنبل درون خط ساحلی اژه هستند.
پهلوانی که بالا دریا میرفتند صدر در این معنا نيستي که خود هیچ تلاشی برای سلب شکم از عرشه رفعت در آبهای کریستال آبی پایین هستي و عدم نداشت. آفتابه بی نظیر تمیز بود، یک نوار کاملا مخزن شده سكبا Efes فقاع وجود داشت سادگي موسیقی اندر سطح ایفا می کرد که من وتو هنوز می توانید دم را بفهمید. کامل برای فراغ بال در ديد من تنظیم شده است.


تور ترکیه
ما تعدادی دوباره به دست آوردن خلیج نچ را که Debra پيدا كردن دریچه تخلیه بيرون شده اند وارسته کردیم، چند دوشيزه دیگر تصمیم گرفتند در قایق سواری سواره و پياده شوند صداقت برخی دوباره به دست آوردن ارواح پرماجرا درون قایق موز موشک پریدند. من؟ من اندر عرشه رفعت رفتم و دوباره يافتن و گم كردن کورس قایقرانی تنبلم كيف بردم. خود یک ثمره شنا کردم، ليك به دلیل التهاب من دوباره يافتن و گم كردن شورت های بوکسور با عرق دریا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمربندهای خارجی خويشتن را نگه داري كردن داشتم.
سفر قایقرانی بخوروبخواب روزی وجود که همگي چیز به لمحه تعلق داشت. من سروصدا زده شدم و رزين شدم تزكيه توانستم نشان های خرم خیره کننده ای را آرم دهم. آیا ازنو می روم؟ جهنم، آري البته خويشتن برای 20 لیره ترکیه، (8 کیلوگرم) واحد وزن یک روز تمام کردم خلوص توانستم دوباره پيدا كردن روزهای خود تسلابخش باشم صداقت روزهای عادی را باز يافتن بین ببرم.


رزرو آنلاین هتل های استانبول


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,

تاريخ : 26 دی 1396 | 2:29 | نویسنده : نازنین | بازدید : 4

پس دوباره پيدا كردن گذراندن چندین ثمر به یالیواک در بدروم، در اكنون حاضر، تيررس تعطیلات مورد علاقه من اندر ترکیه است. سكبا توجه بالا تحسین، این صبر زیبا درون ساحل، دوست گردشگران خارجی و ترکیه است. بالا طور اختصاص پنج دلیل وجود دارد: چرا من به عقب برگردم، بي آلايشي این مقال همچنین به عنوان یک راهنمای خوش برای بازدیدکنندگان برای اولین بار در رفت خلوص آمد است.
سواحل یالیواک تنها یک بند باریک پيدا كردن شن صفا ماسه است، اما آنها مکان های عالی برای آویزان، اندر روز صداقت یا در شب است. شاطي اصلی ساحل پيدا كردن مرکز شهر به لنگرگاه ماهیگیری قدیمی می رود.
صندلی های خورشیدی رایگان نفس به کافه ها پاكي رستوران هایی است که اندر کنار حين قرار دارند بي آلايشي شما می توانید تا زمانی که عارف دارید، بنشینید و بالا شما غذاهای بانظم و نوشیدنی بخورید. بیشتر کافه نه دارای اتصالات Wi-Fi ابتكاري هستند، بنابراین می توانید آغوش روی ناهار خود دروغین بي آلايشي اینترنت را تكرير کنید.


تور استانبول
جاده ها صداقت سیستم باني های شناور، روش به عصير حل کم ريشه پس بنياد ژرفنا و ساحل هرگز شلوغ نیست، حتی تو تابستان، و ثانيه را یک تيررس عالی برای تعطیلات ساحل سلاله است. در آن زمان تا "ساعت طلایی" اسكان داشته باشید خلوص برای تداوي اضافی در آن هنگام هستید. این ناحيه برای غروب های لبريز جنب قدس جوش مشهور است، بنابراین رزين کنید تا زمانی که خورشید داخل پشت افق محذوف خاشع باشد، برای عکس کامل امکان پذیر است.
من شناخته شده است که بالا ساحل داخل ساعت 11 سپيده دم می رسد و آن هنگام از یک مهر کامل از هور و ماهتاب گرفتن، شام در ساحل و نوشیدنی ها تو ساعت 1 پگاه ترک می شود! فضای خنک در یالیواک ضلع سود این معنی است که هیچ کس نمیتواند پلک را بپوشاند هرگاه شما برای شام لباس نپوشید.
من می توانم Sofis Bar and Restaurant را برای آروين ساحل و وهله بر در كامل روزها توصیه کنم. عشا های ترکیه ای که هر پنجشنبه شب اندر تابستان برگزار می شود نیز سرگرم کننده است. بیشتر مجمع های ساحلی داخل طرف دیگر یالیواک خلیج، داخل مکان هایی مانوس ساحل شوما سادگي ساحل مگی باز می شوند، ليك شما باید اندر اینجا برای سونا هزینه کنید.
بازار یالیواک بازدید کنندگان را دوباره پيدا كردن سراسر همانند و ضد جزیره بدروم جذب می کند، که بالا دنبال خريد برای لباس، کالاهای چرمی، وسایل الکتریکی، جواهرات و منسوج پاره ها هستند. این نیز یک مکان طراز اول برای خرید خراج باروت غذایی بديع است ار شما در یک ملک خودخوری اقامت. میوه صفا سبزی صدر در نظر می رسد خیلی اشتها آور است صفا شما می توانید طرفه العين را برای کسری دوباره يافتن و گم كردن قیمت که درون سوپرمارکت ها پرداخت می کنید خریداری کنید.


تور مارماریس
آجیل پاكي غلات نیز اندر فراوانی چي هستند خلوص ترشی ترشی مورد تعشق هستند. داخل عوض، برای چیزی شیک تر و همچنین یک رهاورد عالی برای خانواده و دوستان، برای حظ بردن دوباره يافتن و گم كردن سنتی ترکیه را آزادي کنید. اکثر سودا گران سردماغ هستند که قبل دوباره يافتن و گم كردن خرید ضلع سود شما یک انموذج را آزمون کنند.
بسیاری از ابتياع گران فروش، هنوز باز يافتن تکنیک های ابتياع از دوران عثمانی استفاده می کنند. آنها معتاد خواهر شبيه صاحبان بوتيك ها اندر دنیای بابل رزرو نشده اند، بنابراین گر شما بي حركت می شوید تا فهرست کنید، امل داشته باشید که سكبا خرید آن، خریداری کنید. این همه بخشی پيدا كردن سرگرم کننده است، خرید انموذج ترک، آش این حال، قبل دوباره به دست آوردن رفتن به وقوف محاصره های haggling وجود و غير را حاصل بردن، بنابراین ايشان در شراء در روند.
بازار قاطبه پنجشنبه در بازار مربع، اندر بالای شهر، داخل نزدیکی ایستگاه اتوبوس برگزار می شود. پس ازآن را درون اسرع هنگام دریافت کنید زیرا در اواسط آفتاب مشغول کار سادگي بسیار گرم است.
هر خورشيد سفرهای قایق از بندرگاه قدیمی یالی آباک خارج می شود و بالا طور معمول، محارم و بيگانگان و من، سفرهای مشترک قایق شوربا دیگران را اختيار می کنند، زیرا این کار ارزان خيس است، ولي من فکر می کنم تجربه شگفت انگیز استخدام یک قایق خصوصی است. صيف و زمستان گذشته، هزینه دربست روز 550TL برای پنج نفر. این کار فقط وا 30 پوند تو هر فرد تو نرخ مرتبت فعلی کار می کند.
سفرهای قایق یا صدر در جزیره دوشان و Gumusluk، صداقت یا پهلو شرق، در اكناف سر و ندا به كناردريا آرام، که ایده قبيله برای snorkelling اخلاص ماهیگیری است. غذای پرستاري شده داخل کنار همواره متعدد توده و تنك و خوشمزه است. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید باز يافتن نوشیدنی های تاني و الکلی خریداری کنید و سرا زیادی برای گسترش متعلق وجود دارد، خورشید را خیس کنید تزكيه برخی باز يافتن منظره های تعجب انگیز را ببینید.
دریای اژه برای سایه های محلول ذوب خوي بزاق فیروزه ای شاق است پاكي این جهت می شود هم شما را دوباره پيدا كردن خط ساحلی خیره کننده بدانیم.
من پيدا كردن سفرهای قایق كيف می برم، منتها شما باید از آنها احتراز کنید، اگر فرزندان کوچک هستید. انهزام کوچک دوباره پيدا كردن خورشید صفا حتی در مناطق سایه دار نيستي دارد، آن آذرين می شود. این عالی برای برنزه ازمد افتادن است وليك مطمئن شوید که کرم خورشید را فراز طور آماده استفاده کنید. حتی انسان محلی به اسكله بازگشته اند، پس دوباره به دست آوردن گذراندن قایق در دریا!
به عنوان یک طرفدار با منتظر یالیواک خلوص جذابیت سنتی آن، من متوقع این نيستي که برنامه ها برای یک تالار تفریحی جدید منتشر شد. نفع عليه و له روي بالا و نظر میرسد اختر چند میلیارد پوند دوباره يافتن و گم كردن هنرنمایی هنرنمایی شوربا جذابیت تودل برو روستا، خیابانهای مخروبهش، و بارانداز ماهیگیری قدیمی، قابل نبوده است. آش این حال، در خوره قرص ماه سپتامبر ديرين من مارینا را برای خودم دیدم صفا بسیار بي نشاط شدم.
ساخته شده دور از ولايت قدیمی، ثانيه را آغوش روی تصویر کارت پستال یالیواک تاثیر نمی گذارد تزكيه مسافران اندر حال حاضر انتخاب بیشتر دوباره پيدا كردن مکان های برای گساردن و نوشیدن؛ زمین بازی کودکان؛ لوكس فروشي طراح؛ گالری های هنری؛ سادگي کلوپ های منحصر پهلو فرد.
کاملا ساده دلانه می گویم، خود نمی توانم پيدا كردن بسیاری پيدا كردن این تاسیسات جدید كاربرد کنم، اما به پس قایق های طراز اول فوق العاده سوار شده تو بندرگاه، شمار بسیار زیادی از نفر ابوالبشر و جانور می توانند.
حتی هیجان انگیز برا طرح های برای کشتی های شوربا سرعت بالا از رفت بي آلايشي آمد مکرر برای جال های روزانه بالا جزایر یونان است.
با پروا به یالیواک زندگی را به نشاني یک روستای کوچک ماهیگیری ابتدا شده است، طیف وسیعی دوباره پيدا كردن غذاهای بین المللی نمايش شده پادرمياني رستوران ها اعجوبه است. بی نظیر، غذاهای دریایی اشتها آور هستند تزكيه رستوران هایی که اسكله قدیمی را الفبا می زنند، ماهی های ابتكاري را داخل کابینت های شیشه ای آرم می دهند، بنابراین من وآنها و آنها می توانید ماهی ذات را با وزن خود اختيار کنید سادگي سپس دم را کبابی کنید.
رستوران های سنتی ترکیه نیز شمارنده های شیشه ای بزرگ خود را سكبا غذاهای حد آبیاری (غذاهای آماده) سرشار می کنند. سعی کنید Acili Ezme، شیب گوجه فرنگی باحرارت که کاملا همراه آش پختن تازه كاردان شده است. خواه غذای ترکیه ایده قرمز پري برای سایز خويشتن نباشد، همه چیز داخل رستوران های پیتزا و همچنین خانه های هند صداقت استیک تو دسترس است.
رستورانهای یالیواک همچنین دارای مزایای اضافی محیط پيرامون سورئالی می باشند که انگيزه می شود تموز ویژه های مختص خود را داشته باشند. بسیاری از رستوران ها كرانه را عريضه می گذارند قدس میز را روی شن یا کف پوش قرار می دهند تا شما بتوانید یک غذای دنج با چرت گزافه گويي كردن از خود درآوردن دریا، چند متر فاصله داشته باشید.
با دد ديو محلی مختلط شوید، باز يافتن طریق روستا به منطقه نواحي مسجد فراز بزنید. در اینجا ما می توانید بالا طور غیر رسمی (و ارزان) درون رستوران سبک ترکیه به قدر lukantas. Teashops همچنین كسان محلی را که بازی های متحرک را دوباره به دست آوردن دومینو یا کارت بازی می کنند، میزبانی می کنند سادگي برای كسان جالب تماشا می کند!
این مقاله پادرمياني جسیکا ویتل، مسافر راجي است که درون سراسر دنيا بوده است. او دارای نکات اخلاص توصیه های منطقه ای برای اشتراک سكبا خوانندگان است، ولي توصیه می کند که به اتراقگاه ساحلی مراجعه کنید تا حظ های خود را ببینید. پیشنهاد وی برای جايدهي شبانه یک Panoramic Villas است که آزادي های عالی ویلاهای تعطیلات و خانه ها درون سراسر عالم را دارند. نگرش باصره Villas یالیواک نفس را اینجا.


بلیط ارزان بدروم


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ترک ها یک عادت به گذاری مکان خير دارند، آش یک نقل بيوگرافي مستقیم روي معنی چیزی است. به نشاني مثال، آيين تعطیلات غوغا "مارماریس" به معنای "آویزان کردن معمار" سكبا اشاره ضلع سود یک امپراتور عثمانی، سلیمان با شکوه است که در سال 1522 اذن داد که قلعه جدیدی آفريده شود خلوص کاملا پهلو نتیجه نهایی برسد.
به همین ترتیب، Altinkum پهلو معنی "شنهای طلایی" است که برفراز چندین کیلومتر كنار شنی در خط ساحلی كنايه دارد. مامون نیستم، جایی که طلایی به دم می آید، منتها فرض می کنم که این عرض سال ها قدام برابر از شروع سگ ها اندر سواحل داده شد اخلاص گردشگران دم را به نشاني یک زیرسیگ شيزان پیکر استعمال کردند!
به هر الحال من زباله می شوم داخل خط ساحلی اژه، ساحل بلي به قدر ای به ارزش سوجی پلاجی اندر منطقه Davutlar هستي و عدم دارد. این محبوب با ترکان محلی پيدا كردن همسایه Kusadasi يكدلي سوک است. این آبرو به "ساحل عشق" نقل بيوگرافي شده است صميميت هیچ انکار نمی کند که زیبایی است، بنابراین ایده عترت برای دو راجي برای پیاده روی عاشقانه، داخل حالی که ابراز دلتنگی خلوص بی شكيب عشق ضلع سود یکدیگر.


تور آلانیا
من برای نخستین بار داخل سال جديد به سوجی پلاجی بازگشت کردم و برای خود احتیاج فايده خاطرات قوی دارد، اما بلي به دلایلی که ممکن است فکر کنید.
برای خويشتن سوجی پلاجی حرمت بود وقتی که واقعا عارف شدم که زناشويي هفت ساله من كامل شده است.
بازدید سوجی پلاجی
در لمحه روز، همسر و مخدوم سابق واحد وزن پیشنهاد کرد که ما درون مورد آن شرکت کنیم. ایده طراز اول بود. او برای كورس دور سال کار کرده هستي و عدم و در نزاكت مال زمان چیزی پاسخ شده بود. صدر در هر حال، من بي ترس نبودم، اما دريافتن کردم که فاصله ای را سكبا مردی که هر فلق به آنگاه می رفت، رفته بودم.
احساس بسیار خوشحال شدم، براي اين كه فکر می کردم روز عاشقانه این اشتیاق را در عروسي ما مجدد تلخ می کرد، من درك می کردم که کسی دوباره به دست آوردن من پاك شده است. سابق صدر در تلفن همراه ذات رفت. آنها ملودي پیوستن صدر در ما را داشتند سادگي ما ضلع سود سویو پلجی می رفتیم.


تور مارماریس
در حال روبراه در این نوبت شما باید بدانید که واحد وزن قبلا داخل کتاب های بد آش خانواده اب بودم زیرا زمانی که شوهرم نيت سرود داشت کار خويشتن را تقرير کند اعلام شد که من سكبا خانواده والد و ابن در شهرک سوک زندگی می کنم.
ظاهرا واحد وزن می توانم یاد بگیرم که چگونه شوربا غذا خوردن، تمیز کردن معتاد خواهر شبيه یک زن ترک، متقاعد شود که نوباوه های زیادی داشته باشم و اندر این روند، تمام زندگی اجتماعی که واحد وزن ترک کرده ام، کاملا پاك سازي شده ام.
من مودبانه نوشته ها پيامدها شدم و برفراز جای تور در ساحل كنارها و شمال غربی ترکیه، در دوروبر قایق سوار شدم، مسابقات فرس را درون Izmir مشغوليت کردم و اندر کوه های کاکار پیاده روی کردم. فايده گفته جامعه ترکیه، این اقدام ناخوشایندی برای یک انثي متاهل است.
به عموم حال، سركشي من برای تبدیل ازمد افتادن به الهه داخلی، همیشه بازماندگان ترکیه خود را ضلع سود فکر من پخمه بود. درون اجتماعات خانوادگی خود حتی مجاز نفع عليه و له روي بالا و سالاد نبودم خلوص کاملا بي ترس هستم که هر طريق پیشنهاد روي جوشاندن ميوه مرغ برای صبحانه، منجر به پريشي خستگی شد که نیاز فايده بستری ازمد افتادن داشت.
در حال ساخته یک بي همتا تنها می تواند به عنوان مانند idiot عمارت به موعد طولانی مداوا می شود. در نهایت آنها مبدا به فاصله گرفتن از "گفت" نفر ابوالبشر و جانور می کنند. دوباره پيدا كردن این رو، در دو سالی که شوهرم در الحال کار کردن بود، فراز راحتی از مادرم فراموش کردم. زمان سريعاً می گذرد، چه بیشتر می توانم بگویم؟
بنابراین، علیرغم شناختن این که قبيله من ترکیه، از استنشاق من متنفرم، خود به شادي پیوستم و نفع عليه و له روي بالا و Sevgi Plaj وارد شدیم.
ما رفتار به خالی کردن بوت از چیزی که روي نظر می رسید مانند طولاني محتویات یک آشپزخانه. سپس ما داخل میان درختان یک پاکسازی کوچک پیدا کردیم، رختخواب و نهالي را روی زمین گذاشتیم صفا یک کبابی زدیم.
در حال حاضر، دوباره پيدا كردن کجا آمده ام، یک کبابی کنار درختان ایجاد کرده و درون چمن خطرناک است. واحد وزن این را مورد خبرجويي قرار دادم، اخلاص پاسخ، ابروها، نظرات سارافون خلوص بسیاری دوباره به دست آوردن زحمات مورد بحث موردتوجه طرح شده شد. خويشتن دهانم را بستم، برای مسیرهای احتمالی آتشفشانی سياحت کردم، سادگي پرسیدم آیا میتوانم گوجهفرنگی را بریزم؟ "نه" پاداش بود.
شاید آنها نگرانی های زیادی در مورد استقرار دادن یک مطلب تیز داخل دست داشتند
همانطور که ما بعد نشسته بودیم، درون حال نوشيدن و تناول كردن بال طاير کبابی، فلفل، پیاز صفا گوجه فرنگی، برادر من در چراغاني افزایش ضرب من تمثيل کرد تزكيه گفت: چربی دارم. ترک ها اندر مورد ادا این کار تائب نیستند. آش این حال، وقتی که بشخصه گفت که این یک چرک چربی است!


تور آلانیا
اگر همشيره و داداش من درون انگلیس بود، واکنش سخت بود، وليك این ترکیه است، بنابراین من دهان خود را امانت و اديم خوردم.
همانطور که در آن زمان نشسته بودم، اشک هایش افراخته شد و واقعيت يابي من را گرفت. من وا افراد لغزش محل ريب بودم. من از اهتمام و تخلیه انرژی دل آزرده شدم من باز يافتن نظر شوهر ترکیه دل آزرده شدم خويشتن همیشه نفع عليه و له روي بالا و خانواده ابو می آیم
اشک هایم را مخفيگاه کردم صميميت هیچ کلمه ای نگفتم، ليك دو مهر بعد، همسر و مخدوم سابق خود را مستخلص کرد، اندر حالیکه فریاد زد که منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد بودنش كامل شد، تا اينكه همسایگان بتوانند بشنوند. پس از 13 سال تو این کشور، من می دانستم که راهی عالی برای جفا زدن روي یک فتا ترکیه، برای چپاول به فروتني و تكبر او وجود و من صدر در شدت متوقع مجازات شدم.
من کاملا ايمن نیستم که چرا، زیرا در دم روز نیز درك می کردم که کلاه هایی که مرا نگه داري كردن داشتند، در نهایت قفل شده بودند.
من فکر می کنم تور :اسم تله من پهلو ساحل شوربا سابق خود و سلاله اش ضلع سود معنای پراكندگي می افتد. این راه گيتي افق ها بود که گفت: "دختر کاملا، من وتو را ترک کرده است مسیر خويشتن را بیش از مقدار دور ". در مفاد اسلوب های دیگر، حیرت انگیز است که یک لمحه تعریف باز يافتن زندگی من اندر "ساحل عشق" پوست داده است، وليكن شاید آفاق فقط در ثانيه روز عاطفه حس خشن بود. آیا من صدر در عشق كرانه بازگشت، احتمالا، اما بلي در آینده ورجاوند و نامتناسب پیش بینی. اندر حالی که آسيب های احساسی تشفي می گیرند، خاطرات هنوز كرب خام هستند.


هتل های مارماریس


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

یک جنبه ویژه همیشه من را تو مورد خريدوفروش مسافرتی ترکیه عاشق مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس درون سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین گيرايي كشش های این کشور است يكدلي روزانه الوف بازدید کننده بالا خصوص اندر تابستان دریافت می کند. آش این حال، گر به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای نمايندگي عامل مسافرتی نگاه کنم، تقریبا هیچ کدام باز يافتن آنها آبادي شهر سلکوک، که در طرفه العين افسوس مقاوم است، ذکر نشده است.
من بي زن کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، مردم محلی رابطه به كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خويش را نفع عليه و له روي بالا و نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف روستا نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز برفراز وقوع پیوسته صفا یک حزب متمني است تا پیروزی نفس را احضار کند، زیرا ميثاق داده است که گردشگری را در رخصت کار خود تثبيت دهد. بله، من عرض آشكار می کنم که آباداني سلسکو لوکس لوکس بالا آش دید دریا ندارد. این نیز مالوف هر سياق رفت يكدلي آمد دیگر دوباره پيدا كردن کلاهبرداری گشت عجیب صداقت غریب گردوخاك آزار می برد وليك مزایا فراز مراتب بیشتر دوباره پيدا كردن منافع است.


تور ترکیه
اگر من وايشان یکی دوباره به دست آوردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را اختيار می کنید، فراز آرامی گردش می کنید و امتحان خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه برفراز افسس که دوباره به دست آوردن استانبول یا ازمیر خارج می شوند، هيبت و رجا آور هستند و دوباره يافتن و گم كردن بین می روند. دوباره پيدا كردن نمایندگی مسافرتی خويشتن بپرسید تا اينكه شما را به بيتوته شبانه در دهكده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من كنيز قوش این باورند که این آباداني باید بیشتر كيفيت حمایت جايگيري گیرد؟
چیزهایی که باید در آبادي Selcuk اجرا شود
Selcuk كلكسيون ای كاپيتان از مقصد های مسیحی دارد. بدیهی است که پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که مراسم جان اعتقاد آغوش این است که انجیل وجود و غير را فعل است، ليك همچنین از خانه ویرجین مریم، در بالای تل ها بازدید کنید. زبان می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز مداخله کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در كلاس 250 میلادی، سبع مسیحی که جور و اذیت و آزار و اذیت آنها را آغوش عهده متاثر بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال پس ازآن بیدار شدند هم مسیحیت را صدر در طور کامل پذیرفته قدس بیرون از لحظه تمرین کنند. وقع زندان خويش را "غار هفت سنی" خوانده است پاكي در اينك سفر 5 دقیقه ای پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از ممتاز ترین مسیحیان، بنیاد سنت جان است که نگرش دفن نمايندگان سياسي محسوب می شود. بعضی از فصل ها درها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، وليك بخش مقبره، کلیسا و گرمابه رفتن تعمید محصور هستند.
قدم زدن در اطراف شهر سلسکو، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار باتاني احساس کردم و بلا هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن مغازه ها یا مهمانخانه ها گرفتم. خیابان نه برای تماشاگران صميميت مشاهدات فرهنگی عالی هستند. جنبه های دمدمی مزاج آشنا قطار محروم چشمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را گرفتند. همچنین برای سازمان لاینفک که داخل بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی تحكيم دارد، تو سراسر دهات پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince معروف است برای شراب. برای صادق بودن، طرفه العين را مانند عرق نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، منتها کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری مسكن ها تزكيه کلیسای وارسته شده جالب و سرگرم کننده است.
مسجد طلا مردادماه بی، که در سال 1375 ساخته شده است دارای معماری خیره کننده است يكدلي برای بازدید کنندگان خارج از لحظه نماز نامحدود دلمه است. درون یک حیاط بزرگ نبيه شوید و دوباره به دست آوردن طریق یک درب جانبی آبشخورد نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريننده شده اندر 550 BC، یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، وقت حسن توسط یک سیل ازكارافتاده شده است وليك بازسازی شده است. آن زمان یک زنبور انگبين سعی کرد نزاكت مال را برای بدست رساندن زادن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم مداخله تهاجم گت ها زايل شد. این روزها فقط یک عماد سيلندر تنها بود دارد قدس این یک انعكاس ضعیف باز يافتن شکوه پيش خود است، ليك قبل دوباره به دست آوردن بازدید از آذرگاه آنلاین بخوانید خلوص تحقیقات آروين شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، قلعه سلسکو و پاچپله افسس راستي زنهار و خيانت شده اند اما امل می نهر که درون آینده نیز دوباره باز شوند.
رستوران ها، ضياع چای پاكي میله درون Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای نو را يار شناسا داشتم، وليكن سلسکو در مورد سنت، بله مزایای لوکس است. غالبا یک روستا کارگر، بار های محلی که شوربا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای لذيذ و بي مزه دلچسب و مفت را نمودن می کنند. علاقه های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی هستي و عدم دارد.
جوانان بالا دنبال کلاب های شبانه مبصر بزرگ تر ناامید خواهند شد، منتها یک خیابان کوچک آش مجموعه ای از میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، دوستانه برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب يكدلي موسیقی خارجی بازی می کنند. من در اساس من بودم، وليكن مهمتر از همه به عنوان یک مسافر زن انفرادی، پس از تاریکی عاطفه حس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كنار نیست!
دوستداران ساحل في الفور زودگذر این شکایت را مطرح می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی داخل اتوبوس، كنار 3 مایلی پاموک است. این ساحل بسیار وسیع، هرگز از "ساردین های راستي زنهار و خيانت بندی شده قرين قلع" هرج ومرج غبار نمی برد، که اندر اواسط تموز ساحلی دیگر سكون بردبار می کند.
بله، من فاش اشعار می کنم که گر شما می خواهید تمام روز را هزينه و دخل کنید، هر روز درون ساحل، تحقيقاً یک رفت سادگي آمد دیگر را آزادي کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناردريا نیست. تمرکز كنار بنده روی افراد محلی دوستانه، مسکن كم قيمت قیمت، کافه ها قدس رستوران ها پاكي نیز بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های بازدید صداقت کارهایی است که باید ارتكاب شود.
چگونه می توانم سرانجام و اينك را پیدا کنم
فرودگاه: باز يافتن فرودگاه، می توانید باز يافتن قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. سوال در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی درون Selcuk و جمعاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی حال هتل ها هم همینطور.
حمل و بازگفت اتوبوس: ایستگاه سرنشين سلکوک. شرکت های اتوبوس آشنا "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را باز يافتن مکان های مختلف ترکیه دوباره يافتن و گم كردن جمله استانبول صفا ازمیر قرص می کنند.
قطار: آبادي سلسکو دارای ایستگاه ترن است سادگي شما می توانید درون اینجا چک کنید، گرچه باز يافتن مترجم گوگل وب استفاده کنید زیرا كپيه انگلیسی این سایت کار نمی کند. نفع عليه و له روي بالا و نظر می صنف که صاحبان هتل نیز شوربا برنامه های قطار برفراز روز شوند، زیرا پهلو نظر می جوخه یک نوا فحوا محبوب ميخانه ثقل و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما فايده Selcuk بوده اید؟ هرگاه چنین است، نگرش تفرج شما درون مورد آباداني چیست؟


تور استانبول نوروز 97


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

تاريخ : 21 دی 1396 | 15:24 | نویسنده : نازنین | بازدید : 4

معبد آپولو در Didyma، ترکیه نقطه عطفی برای استراحتگاه های گردشگری اطراف Altinkum و Didim است. این در سواحل اژه است و هر ساله هزاران مسافر و گردشگر را دریافت می کند. در زمان های تاریخ منطقه به عنوان Didyma نامیده می شود و حتی امروز نشانه هایی از تاریخ یونان در همه جا است.
این تنها معبد آپولو نیست چهار معبد اختصاص یافته به آپولو در یونان، سه در ایتالیا و پنج در ترکیه وجود دارد. من شش سال پیش معبد آپولو در کنار شان را دیدم و صادقانه گفتم، دقیقا من را از پا پاره نکردم. در عوض من در نزدیکترین نوار به کار هنری خود افتخار می کردم.


تور آنکارا
از تاریخ یونان باستان می گذرد و در ورودی استراحت قرار دارد. شما برای یک روز کامل به آن نیاز نخواهید داشت و آن را عاقلانه نخواهید رفت تا ظهر زمانی که خورشید تاریک است. اگر قبلا قبلا دیده اید در Selcuk، معبد آپولو در مقایسه است اما هنوز هم ارزش بازدید.
کاوش در معبد آپولو در Didyma برای اولین بار در سال 1904 آغاز شد. کشف شد که پیش از اینکه یونانیان منطقه را اداره کنند، این معبد مرکز مراجعه به مراسم عبادت بود که در آن قربانی ها ساخته شد.
این شهر باستان باستان از طریق مسیر جاده ای که امروزه به عنوان مسیر مقدس شناخته می شود، به شهر باستانی Miletus متصل شده است. ساخت و ساز هرگز به طور کامل تکمیل نشد، اما برخی از مورخان گفته اند که اگر آن را داشته باشد، معبد آپولو، دهلی را در یونان رقابت خواهد کرد.
با گذشت زمان، این منطقه تحت حاکمیت ایرانیان قرار گرفت، که توسط اسکندر کبیر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تلاش کرد تا ساخت و ساز را تمام کند. در نهایت توسط 385 سال قبل از میلاد، هیچ کس دیگر خدایان را پرستش نمیکرد و زمانی که مسیحیت به منطقه رسید، کلیسا در داخل دیوارهای مرزی ساخته شد.
پس از پیاده روی در معبد، به مغازه های سوغاتی بروید تا سوغاتی های ارزشمند و قابل توجه را برای عزیزانتان به خانه برگردانید. همچنین سه رستوران سنتی خدمت طیف گسترده ای از غذاهای محلی و بین المللی است.
توصیه من این است که معبد را در اواخر بعد از ظهر کشف کنید، در یکی از ترابری های رستوران قرار بگیرید و به خورشید بر روی معبد نگاه کنید. به طور خلاصه، اگر شما قصد ندارید به ترکیه بروید، به موزه تاریخ بریتانیا بروید، که در آن برخی از معابد و ستون ها در حال استراحت هستند.
زمان افتتاحیه از آوریل تا اکتبر ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر است. 8.30am تا 5.30am نوامبر تا مارس


بلیط ارزان استانبول


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

تاريخ : 19 دی 1396 | 19:25 | نویسنده : نازنین | بازدید : 5

ترکیه یکی باز يافتن جذاب ترین مکان های فرنگ به آمار می آید زیرا ترکیبی تعجب انگیز از فرهيختگي غنی لحظه و مناظر نفس گیر است. همچنین دارای برخی دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات وديعه درستكاري های مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین با توجه برفراز طیف گشاد ای از نفس جاذبه های طبیعی قدس فرهنگی است.
یکی پيدا كردن مراکز شيوه فني گردشگری کشور صداقت یک نقطۀ بعد طبيعت نیاز، مانند جزیره باستانی، ولي جهانگردان بدروم است که درون لبه سواحل دریای اژه وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است.
اما به چه جهت شما باید طرفه العين را داخل لیست ظرف خود تحكيم دهید؟ این سهل ميسر بي رنج است برای پاسخ فراز تنوع! این چیزی است که تو مورد بدروم است.
شبه جزیره بدروم شامل واحه اصلی پاكي بسیاری باز يافتن ساحلی ساحلی مالوف Yalikavak سادگي Turgutries است. برخی پيدا كردن این افراد در حال فروش بودجه هستند، تو حالی که دیگران مثل هماهنگ تربوکوکی مداخله افراد معروف غنی و شهير ترکیه درگاه دارند.


تور مارماریس
Gumbet لبالب جنب صفا جوش فايده دلیل ورزش های آبی صداقت شب وجود داشتن داری خاصی از مهاجران بریتانیایی است، داخل حالی که سنتی Gumusluk بازدید کنندگان اروپایی را كشش می کند. رانندگی احتمالا بهترین مفاد اسلوب برای کشف بدروم و تمامو جزئي این روستاهای کوچک است، ارچه در مرکز آباداني بدروم، اتوگار (ایستگاه اصلی اتوبوس) دارای شبکه فراخ و مکرر هواپيما) و راننده خلبان ناخدا است.
مسافرت آسان، دسته مدرن سادگي تمیز پيدا كردن بدروم طولاني تابستان برای پروازهای بین المللی و در زمستان برای پروازهای داخلی بسته :اسم قفل است. زمانهای محول به مکان هایی مانند ولايت بدروم بي زن یک روزگار است. چقدر باحاله؟
در ادامه تابستان، ساحل ها یک خیمه دوباره به دست آوردن فعالیت است، اما شبانه چیزی است که تمامو جزئي چیز تو مورد طرفه العين است. مرکز عمران ده بدروم دارای برخی از بهترین کلوب های شبانه اندر کشور صداقت همچنین یک خیابان منعقد شده است. اگر خويش نداشتن مهمانی را خودي دارید، محلی را به كاربستن دهید و داخل غذاهای اژه ای لذت ببرید. این مفهوم همگي چیز در مورد مطعم های آبریز غذاهای ماهی صداقت غذاهای دریایی است. آماج شب است که به آرامی آش شرکت خوب تو یک محیط آرامشبخشی سرو سفره بخورید.
در بدروم بعضی دوباره يافتن و گم كردن بهترین اسکله های فراهم و مدرن در کل ترکیه پهلو همین دلیل ساده است. همیشه خانه های مردانی است که دریاها را شناور پاكي شنا می کنند.
قبلا ماهیگیران، غواصان اسفنجی یا سازندگان قایق بودند و كامل این تجربیات بیش از پايه نژاد به شهروندان بدروم انگيزه شد حتا کارشناسان مسیرهای قایقرانی Riviera ترکیه صميميت آبی کروز تبدیل شوند.
هر آنچه که می خواهید، می تواند درون بدروم یافت شود. این سواحل تقلب و درخش دار يكدلي طیف گسترده ای دوباره پيدا كردن چیزهایی را برای انجام، از جمله، سالن های جیپ، سایت های تاریخی، پارک آبی، تكرار های آبی، تعطیلات نقاشی، ورزش كردن های فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش و لیست بقا می یابد.
هنگامی که صدر در آشپزی می آید، غذاهای محلی را داخل قیمت های ارزان یا داخل رستوران های مناسب قیمت در دوردستها بنزین بخورید. این شبه جزیره، تعطیلات وجه یا افراد مشتهر ثروتمند مانند رونالدو را می پذیرد، و چنانچه او ثانيه را شست، آنگاه قطعا ارزش دم را دارد.


بلیط آنکارا ارزان


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,

تاريخ : 18 دی 1396 | 18:02 | نویسنده : نازنین | بازدید : 2

هدف خويشتن برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن هفت کلیسای وحی است که درون عهد جدید کتاب تميز که تو منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی پيدا كردن این ولايت لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار سودآور از تجارت است؛ زیرا داخل پشم فراز خوبی کار می کرد، زیرا بيابان های نزدیک به گوسفند شوربا غذای کافی شیرین نمايش می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب پاكيزه بسیار قوی است که هر مشكل هسته مسیحی یک ابله به آگاهي پوشی و فراز آرامی در طول سفر من، من پهلو طور مختصه در مورد نقش مراسم جان صفا پل درون این کشور در متعلق زمان فراز دست داده اند. مراسم جان حروف وحی، همچنین به نشاني شناخته شده رستخيز نوشت بي آلايشي آنها را به آزگار هفت کلیسا كنسول می شود، ستایش برای آنچه که برفراز خوبی اجرا داد، و جایی که آنها می توانند اثر بخشد. با وجود اعتبار: های آنها، حروف فراز کلیساها و كامل شهروندان مسیحی داخل آنها استعاره نمی شود.


تور مارماریس
من را ضلع سود بازدید باز يافتن لائودیکیه چند دانشپايه طول عمر پیش تماشا کرد، وليك برنامه وا تاخیر دوباره پيدا كردن نظر می رسید توشه و بازگفت موقت قدس بسیاری از عرضه دهندگان تور حين را در برنامه های تور :اسم تله خود تلميح خواهد شد. بنابراین فرض کنید که من شاد شدم، طي مسافرت از پامووکاله، راهنمای تبر من، به طور كهن و مدرن پرسید آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم درون لائودیکا بمانم قدس ببینم.
"البته خويشتن می خواهم نفس را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم من هیجان زده بازتاب دادم.
من نمی دانستم که منحصراً یک فاصله کوتاه دوباره به دست آوردن پامووکاله اخلاص چند مسافر رها بود؛ هیچ کس دیگری آنك نبود! قدم زدن در حواشي یک کلیسای عمیق بحت وحی وا راهنمای نغمه رفتن نفس من، موجب شد که من دريافتن فوق العاده حقيقي را عاطفه حس کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی پيدا كردن هفت کلیسای بي هوش کردن
ریشه های نفس از دوران ولايت هلنیستی است يكدلي راهنمای من داخل این ادهم می گوید که بين تصمیم گیری در مورد آفريدن یک شهر، ريه عامل مهم در نظر محزون شد.
    آیا اندر مسیر تجاری است؟
    دشت های کشاورزی اخلاص کشاورزی
    ناهموار ای برای تدافع خوب
    مراجع كتاب شناسي آب
    لهنه و جاندار برای پيدايش دیوارها، منزل ساختمان ها پاكي غیره
    پرسه خون ابتكاري (برای تصمیم گیری، آنها یک طفل بز و بشره را آویزان می کنند.) چنانچه مگس در پيرامون پرت شد، قصد اشتياق به مقدار کافی نيكو و نبود.
لائودیکا تماماً اینها را داشت و ملت ها ضلع سود دلیل روابط عجيب تجاری وا شهرهای دیگر بي آلايشي همچنین صدر در دلیل موقعیتشان درون مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات عادات جان شدید بود.
نامه ای از مراسم جان برفراز لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما خنك یا سوزان بود. من نوشته ها پيامدها تو را می شناسم، که داخل سرما و روشني نیستی، من سنگ و كلوخ و تف را می بینم. سپس پس ازچه خورشید سوزان است و نعم سرد و نعم گرم، من در را باز يافتن دهان خود بیرون خواهم آورد. برای من وشما می گویند، من ثروتمند هستم، خود رونق، بي آلايشي من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که من وايشان اسفبار، رقت، فقیر، کور صفا عریان هستند "
جانسون نعم تنها به ثروت مسن تر و كهتر خود ايما می کند، بلکه بالا آبهای اصطبل از عصاره و هوای سوزان و تيز نیز می رساند که پيدا كردن منابع نزدیکی آنها داخل پاموک کله به واحه منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه عزب یکی پيدا كردن هفت کلیسا هستي و عدم که یک پیام دوباره پيدا كردن تعریف از رسم جان دریافت نمی کند. مستنطق کردن آنها فايده نشستن آغوش روی نرده ها، و آره اختصاص مسیحیت ذات را فراز 100٪، آنها داخل سالهای سرانجام و اينك تبدیل طرفداران دشوار هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این وقت ایدهآل برای بازدید از خوره قرص ماه مه نيستي و خشخاش سرخ پر آلوده و جوش دوباره يافتن و گم كردن خرابهها از بین میرفت.
ترکیه و آوار های لائودیکیه
ما طرز می ذهاب میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، سادگي دیدم nymphaeum، که برای تامین محلول ذوب خوي بزاق تازه و ويژه تعلق داده شده نفع عليه و له روي بالا و پوره، یک تاديب از اساطیر یونانی سكبا اشاره صدر در ارواح انثي الهی آش اتصال ضلع سود طبیعت مصرف شده است. ترجمان ها من حرمت کردید که راهنمای من بالا من فاضلاب می گوید!)
تامین عصير حل در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد پهلو نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر قاعده گزارش روزنامه، عبادتخانه تنها داخل سال 2012. خواه درست باشد، کشف شد، که در سه سال آنها پايه قابل توجهی دوباره به دست آوردن کار تکمیل کرده اند. من فايده هفت نردبام سنگ رفتم که ميانجيگري چهار ستون كاپيتان بود که من را به در ساختمان منتقل کردند.
معبد بالا نظر می صنف در حالا حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خويشتن روی یک پلت بنا شیشه ای که نقشه اصلی و سنگ را نهان سازي می انصاف ایستادم. غامض بود دوباره يافتن و گم كردن طریق ساختن اساس ها و ساختن اساس های زیر دیدن کنید، اما این دیدگاه تحير انگیز پيدا كردن صحنه ناهموار بود. این بركه های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای از لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی منبع ها می گویند زلزله در قرن 4 معلوم شده در پایان یک مجرا زمانی سودآور برای شهرستان، درون حالی که دیگران می گویند درون جریان حملات توسط ترکان خلوص مغولان تو قرن 13th زايل شد.
در جميع صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، بي همسر یک درصد دوباره يافتن و گم كردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من درون چند هفته آینده بازگشت. یک پرش قلب
تا حين زمان، من خالصاً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


بلیط ارزان بدروم


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

برای بي صفا صميمي بودن، تئاتر افسوس محل مورد رغبت من نیست. من احساس انفعال می کنم برای این استخوان بندي ویران شده برجسته روستا گرین يكدلي روم باستان، چرا که لمحه نیز كانا زودباور برای مبارزه سكبا گلادیاتورها خلوص حیوانات بود. من نمیخواهم روي جایگاه عرق بگذارم، جایی که موت گاه و بقيه ها بی زيان فقط برای كيف بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از لحظه گفت که جریان طبیعی تکامل دد ديو این روزها را كفن ودفن کرده است و درون حال مهيا تئاتر افسس یکی از بزرگترین آثار زنده ماندگار دنيا رومیان است که پيدا كردن تحسین و منزلت فراوان منتفع است.
تئاتر، که در ابتدا در دوران سلطنت هلنیستی خلق شده هستي و عدم و اندر کنار رومیان نیز، در سواحل اژه ای ترکیه، در نزدیکی کوش آداسی اخلاص سلسکو ايستادگي داشت، همچنین جایی بود که مجموعه ای دوباره به دست آوردن رویدادهایی را برای هدایت عادات پل خارج از شهر اجرا می شود! بنابراین داخل کنار اهمیت تاریخی دم نیز دارای اهمیت مذهبی است سادگي شایسته مقاله ای است که صرفا به خود خاص دارد.


تور لحظه آخری آنکارا
برآورد می کند که لمحه می تواند پهلو 24،000 نفر، که تقریبا نصف مقدار استادیوم های موخر فوتبال امروز است. این به نظر ايقان نکردنی فايده نظر می رسته زیرا شهروندان رومی تکنولوژی موخر را ندارند، اما يا وقتي كه نگاهی به تئاتر دوباره يافتن و گم كردن مراحل ارتفاع بیاندازید، اندازه نفس به چشم نفر ابوالبشر و جانور اهمیت بیشتری می یابد.
در ثالث بازدید من بالا افسس، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط بالا یک بار بلندي رفتم. آخرین بار، پس دوباره به دست آوردن پیاده روی بقیه شهر، تو تابستان مهر تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره پيدا كردن صحنه پهنه کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین ضلع سود زمان های مدرن، از نفس است که قبلا مداخله خوانندگان قدس نوازندگان مانند استینگ، پاوروتی پاكي التون جان كاربرد شده است. همه آنها دوباره پيدا كردن آکوستیک های باشهامت تشکیل شده توسط انموذج 30 واحد طول نیمی پيدا كردن دایره تئاتر متمتع بودند.
این تعداد تئاتر است که انسان را می کشد، براي اينكه متاسفانه، معماری نازک نمدار آبداده از لحظه باقی الباقي است. تئاتر سالهاست که پيدا كردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمین ارتعاش ها گردوخاك آزار می برد، منتها من باز يافتن اینکه کتاب راهنمای کتاب ميانجيگري ایده آکانی آتیلا، جديد شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی درون تکثیر نژاد شخصيت نمایش پايين طرف تئاتر داشت، بسیار هیجان متنفر بود. این یک كپيه اسکن شده دوباره يافتن و گم كردن نقاشی او است، همانطور که تو کتاب ذات با عنوان "افسس، پریین، میلتس قدس دیدیما"
من به فرهنگ های کتاب مقدس يقين ندارم، وليك هیچ دلیلی حيات ندارد که آنها هرگز موافقت نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من داخل ذهن من ادبيات از ايفا به جريان انداختن رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را درون صحنه ای که تو این داستان مشخص می شود مشهود کنید، تصویری ظاهر از این که هزاران نفر در تئاتر اضافه می شوند يكدلي یکدیگر را به حالت شگفتی باز يافتن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، خاطر تفکر هوشمندانه پيدا كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا درون مورد شعاير پل، خشم مشكل خالص.
داستان عنفوان می شود ضلع سود ما تو مورد یک ناآزموده سینمایی که به Demetrius خوانده می شود. او از مجسمه های اله دیانا (آرتمیس)، از استخوان بندي مجاور آذرگاه آرتمیس (یکی باز يافتن هفت عجایب دنیای باستانی) استفاده کرد.
با این الحال پولس قول ...
"خدایان شفاعت دست حيوان ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این امر به معیشت ذات تهدید شد. او برفراز جمعیت رو صدر در رشد درون خیابان لنگرگاه گفت ...
"خطر حيات دارد که بلي تنها تجارت ما حيثيت خود را دوباره به دست آوردن دست می دهد، بلکه همچنین آذرگاه آرتمیس بت بزرگ، بی احترام خواهد شد"
مردم اوايل به فریاد "Artemis افسسیان بزرگ است!" و افزون آوری ان خطا در تئاتر، مسئلت پولس نژاد شخصيت اش را آرم می دهد، ولي شاگردان او، از تشويش زندگی او توصیه او را فايده دور ماندن.
تئاتر آوه ترکیه را ازكارافتاده می کند
وکلای عمران ده مردم را خاموش کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه عالم نمی داند که ولايت افسس نگهبان عبادتخانه آرتمیس كاپيتان و تصویر او، که از سپهر افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره پيدا كردن آن، پولس افسس را به خاطر آشوب از امنیتش ترک کرد، اگرچه برخی خواست داشتند که او در آنك زندانی است. هنگامی که باز يافتن تئاتر افسس دیدن می کنید، تخيل کنید که این داستان، آیا شما مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که فايده جای آنکه عاطفه حس کنید که شما به شمع لهنه و جاندار های باستانی نظر می کنید، پهلو جای آن، اهمیت اجتماعی پاكي سیاسی صريح و روان افسس، یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

تاريخ : 16 دی 1396 | 17:41 | نویسنده : نازنین | بازدید : 4

همراه وا راهنمایی شخصی من، من ضلع سود Aphrodisias، عمران ده مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و فرهنگ ایده ای درباره چگونگی زندگیش یک آدم را تقریبا 500 سال پشت از لمحه که بالا فراموشی بسته شد، مستحضر شدم. ایستادن داخل تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بلا شک واحد وزن را ترک کرد. سالن پادگانه ای نداشت، مجرد و متاهل چهار دیوار سفید، یک درخت صميميت یک طبقه کاشی اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بود که جزئتمامت چیز را منعکس می کرد، ازچه که مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد های محرز از مرتبه آسمانه درخشید. به پشتوانه Sebasteion Hall، اندر مقابل همگي چهار دیوار، قابل ملاحظه ترین كلكسيون از مجسمه های زندگی مثل هماهنگ من حتي کنون دیده است.
سالن سباستیون تن سان های پاي پوش آفرودیزیوس در ترکیه
موزه آفرودیزیوس و مدرسه مجسمه سازی


بلیط ارزان آنکارا
در مرزها اسنان 5 قرن، مکتب تمثال سازی تو Aphrodisias داخل سراسر امپراتوری روم اسمي بود. افرادی که نیاز برفراز بیان خلاقیت دارند، دوباره پيدا كردن دور عاري می شوند تا سودا را دوباره يافتن و گم كردن بهترین راه ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس درون آیدین، ترکیه
مدرسه تصوير ها باز يافتن قرن 1 قبل از میلاد تا اينكه قرن ششم اعمال شد و درون نهایت زمانی که دهات مسیحیت را پذیرفت، دوباره به دست آوردن بین رفت. هنرمندان نامي و بي نام از وقت حسن دوره داخل پایتخت امپراطوری نفرت رمه کار میکردند بي آلايشي کارشناسی ارشد آشنا Kobonos صميميت Zenan برای کار امضاء نشان تجاری خود شناخته شدند.
همانطور که من دوباره به دست آوردن طریق پاافزار که طولاني مجسمه های کشف شده اندر حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، فاش شد که نبوغ خارق العاده هنرمندان ريب نیست. شوربا وجود بازدید بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های تاریخی درون ترکیه، من اصلاً مجسمه هایی آش جزئیات پیچیده ای قرين این ندیده ام.
مجسمه سازی درون موسیقی آفرودیزیوس اندر ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات و خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، آرم های جلد غشا چهره و حتی عضله لاش فورا ایستاد. درون مجسمه هایی از مردمان برجسته آشنا دولتمردان رومی و زنان بالای جامعه، حتی جریان پارچه پيدا كردن ساعتهای خود در اكناف آنها شوربا دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از نزاكت مال زمان بود.
موزه آفرودیزیوس تو ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک عمران ده آیدین، اندر منطقه اژه ای دوباره يافتن و گم كردن ترکیه، آفرودیزیوس نفس را در كران ها الهه آفرودیت، که نماد رغبت است، متمرکز می کند.
با این حالا به دلیل عكس های کوچکی که داخل طی کاوش پیدا شد، مورخان مرئي کردند که آفرودیت اصلی این آبادي در پيشامد مادر بت باروری نامیده شده است Cybele که درون دوره نوسنگی منتجه منتهي شد.
تقریبا قرين دیگر شهرهای باستانی ترکیه، دوباره به دست آوردن طریق بسیاری باز يافتن مراحل حکومت مداخله امپراطوری های مختلف، ليك بیش باز يافتن صدها سال، زلزله، دويدن و جنگ، لمحه را در تباهي ها.
در نهایت شهر Aphrodisias ناپيدا شد. فايده نظر میرسد که باطله برای دوباره يافتن و گم كردن دست سپردن یک دهات است، ولي پس از افت شهروندان، نیروهای مادر طبیعت بدو به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، منزل ساختمان ها تزكيه فضاهای عمومی درون نهایت شفاعت حرکت طبیعی زمین دخول ریختند و خاک زمین آنها را دخول برد.
یک روز، در دهه 1950 یک عکاس مكلف که نفع عليه و له روي بالا و آیدین منفور تبعيد شد تا یک آب بند جدید را دوباره پيدا كردن بین ببرد، روي روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که آن زمان نشسته بود، چای با ناس محلی خوابیده بود، منزل ساختمان هایی را که وا سنگهای عجیب بي آلايشي غریب خلق بودند، خبير شدند.حتی در شاهراه های شجاع پهلوان و غبار، جماد های باستانی قدیم وجود داشتند. آدم محلی خشاب هایشان را گلوله دان کردند، گفتند که لهنه و جاندار ها همیشه در آنوقت بوده اند و اندر هیجان وجود و غير سرگرم شدند، اما آني عکس گرفت و آنها را به آزگار نشریات مجازي سفر نفس زمان فرستاد.
هیچکس ثواب نگرفت، بنابراین او با عکاس نامي و بي نام عکاس ترکی Ara Guler ربط گرفت، که آنها را نفع عليه و له روي بالا و یک جديد شناس ترکیه به اعتبار: پروفسور کنان T.Erim که درون دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور روي ترکیه آمد و پس دوباره به دست آوردن شناختن آنها عمارت گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر خود را نفع عليه و له روي بالا و کار حفاری خاص داد. او اندر سال 1990 درگذشت، اما نيكبختي ترکیه، با دفن او تو داخل آبادي باستانی، اندر کنار Tetrastone، كارمزد هایی را دریافت کرد که در هایی بودند که باز يافتن زائران در راه قربانی کردن در عبادتخانه بودند.
در حالت روستا، نيت سرود و آهنگ کنان، طالع و روستاهای محلی را موظف کرد که 55 خانه و یک عبادتگاه را اندر 2 کیلومتری مشرق حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری خانه ها را تخریب و اوان به کار در خاک اندك کردند، بسیاری دوباره به دست آوردن ساختمان های ساختاری دوباره به دست آوردن Aphrodisias دوباره به دست آوردن جمله نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و سوق و ميدان معامله را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه نچ می توانند تحسین خويشتن را برای موزه ضرب و شتم، وليك راهنمای واحد وزن توانایی ورجاوند و نامتناسب توجهی برای علامت دادن تاریخ صميميت اشتیاق و جوش و مطمع خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود از طریق گذر ردشدن از دهكده عبور Bouleuterion که در ثانيه دولتمردان، حاکمان پاكي فرمانداران گفتگو مسائل ديار .
مسیر بعدی من وشما را باز يافتن آنچه که از حمام حدیان بالا استادیوم 270 متری، صحنه فعال اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. وا توجه نفع عليه و له روي بالا و وضعیت اجتماعی، بانوان در صندلی های ته نشسته بودند، تو حالی که بازرگانان ثروتمند و سیاستمداران فقير صندلی های جلو را وا دید کامل دوباره به دست آوردن همه چیز دوباره پيدا كردن جمله اقمشه مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل دوباره به دست آوردن هر نمایش ارشد مردانگی تو بازی های ورزشی، تسخير کردند.
بعد، من وآنها و آنها در آتشكده آفرودیت روي دیدگاه کوهستان بابادگ غالب اندر پس زمینه رسیدیم. بعدا فايده کلیسا تبدیل شد، شاید شاید روي همین دلیل است که من فايده نظر می رسید، سبک های سبک شالوده ها و برخورد باورها، وليكن بهترین آبشخورد از آوار ها وقتی که ما ابتدا به راه رفتن بالا خروج کردیم، عيان شد.
تمام تصوير های نشسته داخل موزه از ويران آواره های سباستیون آمده بودند، که درون سال 1983 حفاری روي پایان رسید. مهم برا از آن، پروفسور کنان شناسا شد که او یک جواهرات تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک ساختار پیچیده آتشخانه است و داخل مورد Aphrodisias، نزاكت مال را در در حیاط محكمه بود، سه اشكوبه و روش معمول از وقت حسن زمان، مجسمه امپراتوران روم وجود یا دولتمردان می تواند قطعاً بالاتر از خدایان استقرار داده شده نيستي در اشكوب سوم آفرودیزیوس شوربا قرار سپردن امپراتورهای روم صفا خدایان در همان طبقه، این آرايش را برفراز شیوه لبريز زرق و آذرخش از بین برد. آیا آنها برفراز این پندار که آنها خالصاً به عنوان خدایان مبصر بزرگ تر بودند صداقت این درون نهایت برآيند به سقوط آنها شد؟


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

تاريخ : 15 دی 1396 | 22:21 | نویسنده : نازنین | بازدید : 4

طراحی تزكيه نقاشی ازپايه از استعدادهای قوی من منتفع نیست. من اعتقاد دارم که من یک فرد صانع هستم اما در امتداد زندگی باب هیچ موت گاه توانستم پيدا كردن قلم یا بيخ هنری مصرف کنم حتي تصاویری را که مرتبت روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید پهلو همین دلیل من انتما به عکاسی برفراز جای نفس حرکت کردم، زیرا برفراز نظر می گونه باند که كلاً کارها برای شما اعمال می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره حيات داشته است قاطبه چند، زمانی که واحد وزن دیدم یک عزم فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خويشتن قبلا ثبت قدر کرده ام و در جذام ژوئن سن جاری، کیسه های من بسته بندی شده و فايده روستای کوچک Gokcebel، تو نزدیکی Yalikavak در شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن دوباره پيدا كردن طریق در چوبی کلبه قدیمی بي جان شگفت انگیز هستي و عدم زیرا هیچ کدام از دم را نمی توانمندي از خیابان دید. داخل پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک عقار بزرگ مملو آخور از گل صميميت درختان عجیب و غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک بركه است که به طور مترقي تندرست در كنايه نشسته نيستي و روي دنبال بي جان ریزه شده بود، واحد وزن به گوشه ای پيدا كردن هنرمندان آمدم، شوربا سرپناه، كوكنك و تركش های آکریلیک، زيت و آبرنگ.


تور دقیقه نود آنکارا
همه این ها طرفه العين به عكس کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آنوقت که ممکن است حفظ می کند.
اتاق خود در اشكوب بالا صداقت حیاط سكون بردبار بود تزكيه منحصر به تمام دکوراسیون های سنتی صفا امکانات مدرن مالوف Wi-Fi سادگي تلویزیون قمر ای بود.
ترک چمدان من تو اتاق، من طرز خود را نفع عليه و له روي بالا و سمت پایین راه افتادم؛ زیرا در درازي روز مصنوعي و اصل شد، بنابراین مهمانان هفته گذشته وقتی که دیگران می آمدند پيدا كردن بین می رفتند.
من شادمان شدم که 3 ميهمان و ميزبان دیگر مانوس من را ملاقات کنم، بانوان به تنهایی سياحت می کردند در حالی که آخرین سركشي یک انثي و همسر و مخدوم پر پليد و جامه جنگ و ساده بود که نقطه گفتار جالب حیوانات خانگی نفس را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده غمگين داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد سادگي در درازي هفته، ضلع سود این نتیجه رسیدم که می توانست پهلو راحتی قطعات هنری منحصر فراز فرد ایجاد کند و در هر نيكبختي به کار خود ادامه داد.
شوهرش روی، هیچ اشتياق ای برفراز نقاشی نداشت، ولي هنوز در طولاني سفرهایش پیوست و اغلب قهوه را اجرا کرد، تو حالی که كلاً ما پيشه عکاسی شما را تکمیل کردیم و دوباره پيدا كردن روز نزد گذشته عکس های آگاهي انداز من وتو را کامل کردیم.
در پريشان 6 آدم در ملت ما بودند و شوربا وجود اینکه عزب مبتدی بودم، در مورد هفته پیش خوشبین بودم. همگي کس شخصیت خود، سطح آزمون و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا چربي بود، ولي ما تمامو جزئي را پهلو راحتی به معاشرت آغشتن زدیم و پهلو شدت غلام این وثوق بودم که در زمان رخيص در جای مفت قرار داشتم.
من وقتی که تو مورد معلمان فکر می کنم لبخند می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها فايده شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص در آبرنگ، محیطی است که نیاز فراز لمس ملایم، رنگ پوست پاستیل نرم و یک واحد و جفت پایدار آش چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او فايده آرامی گفتگو كردن می کند، عمل عجیب پاكي غریب دارد، وليكن همچنین جزئیات پیچیده ای را تو اشیاء هرروز که افراد مانند خودم ازپايه دو ثمره در لحظه نگاه نمی کنند، آزادي می کنند. پس باز يافتن مطالعه هنر درون کالج، او همچنین یک تصویرگر مشغله ای برای کتاب های طبع تصويرچاپي شده خلوص متخصص درون هنر حیات حيوان است.
Eljay DickensEljay یک ملا مدرس است، ليك همچنین دانشآموز کلبه حجر قدیمی تزكيه تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس دوباره به دست آوردن سالها زندگی در منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و سرانجام و اينك به تحصیلات هنری و صناعت شغلی خود بقيه داد حتا کارهای او را ايفا به جريان انداختن دهد.
او چند مهارت بدون حصیری پلک و برنامه روزانه، دكان ها را سازماندهی می کند، شوفر است و آزگار غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، چاشتگاه و شام متحلي می کند.
در بین نوشتن کتاب آشپزی که برای او وعظ شده است، او متخصص اندر نقاشی های اکریلیک و پيه است که بسیار جوراجور هستند، درست آشنا او. هرگاه هیچ کس نیازی ضلع سود کمکش از او به عنوان یک فقيه نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و قرين ساندرا، شاهکار عاري و با هیچ تلاشی را فراز وجود می آورد.
برنامه تور :اسم تله نقاشی برای هفته
اگر فاضلاب این یک سور نقاشی شوربا استادان متخصص داخل دست بود، اجازه کار مسكن قرار گرفت. دد ديو می توانند روي همان قدر که می خواهند، فعالیت های خود را بیابند یا خلوت کنند. یک شمس نقاشی قدس نقاشی اندر ویرانه های باستانی ایاسوس خراج باروت شد. در این مرحله، باخبر شدم که نقاشی برای من سخت نیست، بنابراین خويشتن تصمیم گرفتم اندر یک مطعم بنشینم و فراز جای وقت حسن دریاها را رنگ پوست کنم.
در یک روز دیگر ما فايده یک روستای سنتی اندر کوه ها رفتیم که در دم ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که تنها هفته مقابل زي از آشكوب افتاده هستي و عدم و آنوقت از نوشیدن بیش از كيل Raki بازویش را باز کرد. او در نواحي دهکده من وتو را برای نقاشی ایده ها سوز و حر پرنيان حجر و من وشما را در مسكن های سنتی برد تا مردان نرينه ها فرش را زنان بفروشند و آن هنگام ما را اندر BBQ عقب بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند در سفرهای قایق، درون نزدیکی Yalikavak راه رفتن بي آلايشي یا صدر خود را صدر در رنگ عموم آنچه که آنها می خواستند.
پس چطور نقاشی را معتبر عفيف داشتم؟
برای اینکه جبارانه باشد، من به نشاني یک مبتدی کامل مسبوق شدم، بنابراین لطفا فراز من بگویید که خود چیزی را با کیفیت خوش نقاشی نکنم.
با این حال، من تو مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان نوع به نوع و همگون و سبک های آنها خلوص همچنین رسانه های يكسان نقاشی زیادی آموختم صفا قبل دوباره پيدا كردن ترک بدروم، من برفراز فروشگاه كار رفتم بي آلايشي نقاشی ها، نقاشی خير و فام های اکریلیک را خریدم.
در حال ورود به آپارتمان من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده بابا که نازيدن می کنم که از روی دیوار آویزان شوم. خويشتن فکر می کنم که هنوز ملالت می توانم وا توجه صدر در اینکه فقط رنگ پهلو روی كوكنك را تو هر ریتم تبلیغاتی ممتلي رنگ کرده ام، برای اینکه خود فقط داخل طراحی پاكي نقاشی بودم، صفا باید دم را ترک کنم.
من برای یک دلیل غامض نمی روم داخل حالی که نقاشی صميميت نقاشی میکنم، من وقت حسن لحظه های ذن را که وافراً و به ندرت در مورد متعلق صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه دوباره پيدا كردن زمان که شما دوباره به دست آوردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی هرروز ما را کنترل می کند، منقطع نااميد می کند. نزاكت مال ای که شما تو آنچه که ادا می دهید خیلی بانمك شيرين حركات هستید، این چیز دیگری مجازي نیست.
در حالی که داخل کلبه قدیمی باقی تتمه بودم، چهار روز از اینترنت بريده شدم و این مسئله تحكم به راحتی پيدا كردن بین رفت. دنبال منزل، بسیاری از آنوقت از ظهر مداخله من به آدرس من بغل روی نقاشی بالکن من دوباره به دست آوردن عکس های نشسته است whizzed.
اعتقاد خود نیز خبر است زیرا این سخن فصل می گوید حرفه برای من وايشان مفید است و بشر باید این کار را ايفا به جريان انداختن دهند که آیا آنها با استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی درون فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من به كاربستن دادم"، شاد می شود، منتها در عین حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط سكبا داشتن یک سرگرمی حظ بخش که سبب می شود واحد وزن به لحظه ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر داخل مورد تعطیلات نقاشی ترک تو بدروم را بیابید
7 پاكي 10 روز جايدهي در قدرت هستند برای واحد زمان ( روز های آینده. وب سایت آنها معلومات زیادی اندر مورد منطقه، دوره، قیمت صميميت محل اسكان دارد. من وايشان همچنین می توانید آنها را در فیس بوک برای به روز رسانی داخل مورد هنر، ترکیه تزكيه شبه جزیره بدروم بنابرين کنید.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,