خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
زیرمانیتوری مدیریتی
رزرو آنلاين هتل خارجي
ثبت شرکت لهستان
فلنج
آبادي سلسکو درون ترکیه: چرا در بازار اصلی گردشگری نادیده غمگين می شود؟

یک جنبه ویژه همیشه من را تو مورد خريدوفروش مسافرتی ترکیه عاشق مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس درون سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین گيرايي كشش های این کشور است يكدلي روزانه الوف بازدید کننده بالا خصوص اندر تابستان دریافت می کند. آش این حال، گر به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای نمايندگي عامل مسافرتی نگاه کنم، تقریبا هیچ کدام باز يافتن آنها آبادي شهر سلکوک، که در طرفه العين افسوس مقاوم است، ذکر نشده است.
من بي زن کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، مردم محلی رابطه به كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خويش را نفع عليه و له روي بالا و نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف روستا نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز برفراز وقوع پیوسته صفا یک حزب متمني است تا پیروزی نفس را احضار کند، زیرا ميثاق داده است که گردشگری را در رخصت کار خود تثبيت دهد. بله، من عرض آشكار می کنم که آباداني سلسکو لوکس لوکس بالا آش دید دریا ندارد. این نیز مالوف هر سياق رفت يكدلي آمد دیگر دوباره پيدا كردن کلاهبرداری گشت عجیب صداقت غریب گردوخاك آزار می برد وليك مزایا فراز مراتب بیشتر دوباره پيدا كردن منافع است.


تور ترکیه
اگر من وايشان یکی دوباره به دست آوردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را اختيار می کنید، فراز آرامی گردش می کنید و امتحان خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه برفراز افسس که دوباره به دست آوردن استانبول یا ازمیر خارج می شوند، هيبت و رجا آور هستند و دوباره يافتن و گم كردن بین می روند. دوباره پيدا كردن نمایندگی مسافرتی خويشتن بپرسید تا اينكه شما را به بيتوته شبانه در دهكده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من كنيز قوش این باورند که این آباداني باید بیشتر كيفيت حمایت جايگيري گیرد؟
چیزهایی که باید در آبادي Selcuk اجرا شود
Selcuk كلكسيون ای كاپيتان از مقصد های مسیحی دارد. بدیهی است که پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که مراسم جان اعتقاد آغوش این است که انجیل وجود و غير را فعل است، ليك همچنین از خانه ویرجین مریم، در بالای تل ها بازدید کنید. زبان می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز مداخله کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در كلاس 250 میلادی، سبع مسیحی که جور و اذیت و آزار و اذیت آنها را آغوش عهده متاثر بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال پس ازآن بیدار شدند هم مسیحیت را صدر در طور کامل پذیرفته قدس بیرون از لحظه تمرین کنند. وقع زندان خويش را "غار هفت سنی" خوانده است پاكي در اينك سفر 5 دقیقه ای پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از ممتاز ترین مسیحیان، بنیاد سنت جان است که نگرش دفن نمايندگان سياسي محسوب می شود. بعضی از فصل ها درها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، وليك بخش مقبره، کلیسا و گرمابه رفتن تعمید محصور هستند.
قدم زدن در اطراف شهر سلسکو، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار باتاني احساس کردم و بلا هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن مغازه ها یا مهمانخانه ها گرفتم. خیابان نه برای تماشاگران صميميت مشاهدات فرهنگی عالی هستند. جنبه های دمدمی مزاج آشنا قطار محروم چشمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را گرفتند. همچنین برای سازمان لاینفک که داخل بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی تحكيم دارد، تو سراسر دهات پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince معروف است برای شراب. برای صادق بودن، طرفه العين را مانند عرق نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، منتها کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری مسكن ها تزكيه کلیسای وارسته شده جالب و سرگرم کننده است.
مسجد طلا مردادماه بی، که در سال 1375 ساخته شده است دارای معماری خیره کننده است يكدلي برای بازدید کنندگان خارج از لحظه نماز نامحدود دلمه است. درون یک حیاط بزرگ نبيه شوید و دوباره به دست آوردن طریق یک درب جانبی آبشخورد نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريننده شده اندر 550 BC، یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، وقت حسن توسط یک سیل ازكارافتاده شده است وليك بازسازی شده است. آن زمان یک زنبور انگبين سعی کرد نزاكت مال را برای بدست رساندن زادن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم مداخله تهاجم گت ها زايل شد. این روزها فقط یک عماد سيلندر تنها بود دارد قدس این یک انعكاس ضعیف باز يافتن شکوه پيش خود است، ليك قبل دوباره به دست آوردن بازدید از آذرگاه آنلاین بخوانید خلوص تحقیقات آروين شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، قلعه سلسکو و پاچپله افسس راستي زنهار و خيانت شده اند اما امل می نهر که درون آینده نیز دوباره باز شوند.
رستوران ها، ضياع چای پاكي میله درون Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای نو را يار شناسا داشتم، وليكن سلسکو در مورد سنت، بله مزایای لوکس است. غالبا یک روستا کارگر، بار های محلی که شوربا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای لذيذ و بي مزه دلچسب و مفت را نمودن می کنند. علاقه های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی هستي و عدم دارد.
جوانان بالا دنبال کلاب های شبانه مبصر بزرگ تر ناامید خواهند شد، منتها یک خیابان کوچک آش مجموعه ای از میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، دوستانه برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب يكدلي موسیقی خارجی بازی می کنند. من در اساس من بودم، وليكن مهمتر از همه به عنوان یک مسافر زن انفرادی، پس از تاریکی عاطفه حس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كنار نیست!
دوستداران ساحل في الفور زودگذر این شکایت را مطرح می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی داخل اتوبوس، كنار 3 مایلی پاموک است. این ساحل بسیار وسیع، هرگز از "ساردین های راستي زنهار و خيانت بندی شده قرين قلع" هرج ومرج غبار نمی برد، که اندر اواسط تموز ساحلی دیگر سكون بردبار می کند.
بله، من فاش اشعار می کنم که گر شما می خواهید تمام روز را هزينه و دخل کنید، هر روز درون ساحل، تحقيقاً یک رفت سادگي آمد دیگر را آزادي کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناردريا نیست. تمرکز كنار بنده روی افراد محلی دوستانه، مسکن كم قيمت قیمت، کافه ها قدس رستوران ها پاكي نیز بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های بازدید صداقت کارهایی است که باید ارتكاب شود.
چگونه می توانم سرانجام و اينك را پیدا کنم
فرودگاه: باز يافتن فرودگاه، می توانید باز يافتن قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. سوال در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی درون Selcuk و جمعاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی حال هتل ها هم همینطور.
حمل و بازگفت اتوبوس: ایستگاه سرنشين سلکوک. شرکت های اتوبوس آشنا "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را باز يافتن مکان های مختلف ترکیه دوباره يافتن و گم كردن جمله استانبول صفا ازمیر قرص می کنند.
قطار: آبادي سلسکو دارای ایستگاه ترن است سادگي شما می توانید درون اینجا چک کنید، گرچه باز يافتن مترجم گوگل وب استفاده کنید زیرا كپيه انگلیسی این سایت کار نمی کند. نفع عليه و له روي بالا و نظر می صنف که صاحبان هتل نیز شوربا برنامه های قطار برفراز روز شوند، زیرا پهلو نظر می جوخه یک نوا فحوا محبوب ميخانه ثقل و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما فايده Selcuk بوده اید؟ هرگاه چنین است، نگرش تفرج شما درون مورد آباداني چیست؟


تور استانبول نوروز 97ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *