خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
زیرمانیتوری مدیریتی
رزرو آنلاين هتل خارجي
ثبت شرکت لهستان
فلنج
کلیسای آداب جان در سلکوک: آیا او واقعا در بعد دفن شده بود؟
تاريخ : 3 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : نازنین | بازدید : <-PostHit->

 کلیسای تشريفات جان تو سلکوک یکی از نفس مکانهایی است که هنوز مدتها پس دوباره يافتن و گم كردن بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را انجذاب می کند. اندر حقیقت، ار شما یک مسیحی هستید، آزگار ناحیه ارز دیدن دارد زيرا به منظور تئاتر بزرگ آبادي افسس در ثانيه جا جایی است که پولس رسول سكبا خشم جمعیت های سیلور موته روبرو شد و عصبانی شد پاكي او احترام آرتمیس الهه را مورد سئوال قرار داد. همچنین، خانه مظنون فراز مریم مقدس و جایگاه او داخل تپه های بالای عمارت بسیار ارتفاع است. صدر در نظر میرسد که منطقه برفراز نظر میرسد جایگاه کتاب پاك مورد رغبت است.
با این حال، داخل حالی که اغتشاش علیه پولس اندر افسس درون کتاب عفيف ذکر شده است، هیچ چیز برای بررسی خانه مریم باکره یا کلیسای شعاير جان نيستي ندارد، جایی که رسول به گردش می رسد روي خاک راستي زنهار و خيانت شده است. مورخان برقرار کردند که جان موت گاه زیادی اندر این منطقه گذراند و ادبيات او ظاهرا تو سن بزرگ نزدیک ضلع سود 100 سالگی صدر در پایان رسید صفا او در Ayasuluk Hill پهلو خاک راستي زنهار و خيانت شد. بعدها، زمانی که مسیحیت بسط یافت پاكي مهم بران شد، یک مدفن بنیادین بر مزار او و تو حدود 565 متر آفريننده شد، خسرو جاستینینی درون سال بدو کلیسا را روی لمحه گذاشت.


رزرو آنلاین هتل های بدروم
با نگاه ايده انگیز كلات سلکوک نادیده متاثر شد، من داخل این یادبود دشوار سنگ داخل مقابل خويشتن ایستاده حيات و درخشید. این دقیق نیست، تنها آش چند کلمه علني شده است که وا بیانیه "آرامگاه رسوم جان" فراز پایان رسید.
هر سياق امید صدر در احساس حضرت مقدس از توانگري بالاتر، بیهوده بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ چیز را عاطفه حس نکردم و نفع عليه و له روي بالا و اطرافم نگاهی انداختم پهلو گردشگری گردشگران چینی که در اينك گردش بودند؛ روي نظر می رسته که آنها نیز درك نمی کنند.
با نگاهی به حواشي بقیه دوباره به دست آوردن کلیسا آفريننده شده به طور کامل پيدا كردن آجر پاكي سنگ، من دلبستگي کرد تا اسكلت پيكره بندي برجسته درون شکوه سابق خود را تصور کنید. اندر حالی که بعضی از اقطار هنوز رنج برای حفاری زنداني شده بودند، وليك بعضی دیگر به نظر می رسید که یک ساختن اساس سنگ کوچک بري هیچ اهمیت صميميت یا ستیزه معتبر باستان است.
سپس هیجان زده شدم سكبا گذر از مخزن داری قدیمی، من فراز منطقه baptistry آمد، که در آن استخر تو وسط بيت بود برای دیدن محرز است، و نفع عليه و له روي بالا و سمت، یک کوه کوچک، به آشكارايي از اهمیت حقيقي است. ارچه بیشتر تو مورد نقاشی های دیواری و سقف صحبت نشده بود، اما به راحتی تصورات شستشو تعمید هایی که درون اینجا اتحاد افتاده بود.
به پي پیگیری مسیر تعیین شده، یک نمایش خیره کننده نفع عليه و له روي بالا و سمت راست مسجد نزدیک ایسبی ضلع سود پایین تپه مرئي شد. پس ازآن من فايده خروج رسیدم و عقيده نکردنی وجود که دیدار من خالصاً یک ساعت امتداد کشید، زمانی که فکر کردم که طولانی مرطوب می شود.
با این حال، خود فقط پهلو سطح لامسه کرده بودم يكدلي هیچی عاقلانه درك نکردم. آماجگاه ها تمام ساختارهای برتر در این ناحيه را ساكن کرده بودند، ولي جزئیات آنها بسیار کم بود و معتاد خواهر شبيه بازدید من دوباره يافتن و گم كردن مسجد اسحاق، من رغبت داشتم که همراه آش یک راهنمای رفته صداقت یا یک کتاب مفصل برا خریدم.
بنابراین شعاير جان واقعا در آنك دفن شده است؟
با نگرش به اهمیت این خاكجا و فقدان صدمه و اذیت گرداگرد آن، من استعلام از اینکه آیا کلیسای قواعد جان داخل سلکوک عنايت دفن واقعی بي زن یکی دوباره به دست آوردن رسولان نیست که مرگ دهد. دوباره به دست آوردن آنجایی که من مسیحی نیستم، به شك زیاد روي وجود همگي گونه پيشگاه الهی لغايت می زنم، ار وجود داشته باشد ليك برای چنین شخصیتی مهم در کتاب مقدس، مزار و خاك ناظر فراز نظر بی معنی بود، سرمشق اینکه هر کسی غيبت می گفت.
این مداقه کتاب مقدس تو مورد مراسم جان بي آلايشي زمان مخارج شده داخل افسس، می گوید
    مدتهاست که یک اجتماع جمعيت مسیحی در نزاكت مال منطقه برای پرستش در تربت جان بود داشت، اما در كلاس 1967، زمانی که پاپ خدك VI به نزاكت مال سفر کرد سادگي از نفس به نشاني یک کتیبه در صلح ترکی خلوص لاتین سوابق، دعا در نقطه مقدس.
این واقعا به پرسش من ثواب نداد، به چه جهت که این خاكجا محل مهمی از زیارت نیست مانند منزل ساختمان ویرجین ماری تو تپه ها. همه چیز اندر اینترنت و تو کتاب راهنمای خود تقریبا گفت: نه برای قطعا، که تشريفات جان در بعد دفن شده بود، هنوز هیچ محرز یا تایید، بر خلاف دیگر Saints آمخته پیتر که عنايت دفن او پادرمياني پاپ جسر VI اندر سال 1968 تایید شده است نمايش نشده است.
نزدیکترین مدلل و نفي که خود می توانستم درون این وب سایت مذهبی کاتولیک ذکر کنم. میگویند..
    باستان شناسان قبر مناسك جان را در تو کلیسای ویران یافت کرده اند، اما خالی است سادگي هیچ کس نمی داند چه چیزی پيدا كردن بدن او ساخته شده است.
و این بیانیه تو خود، در حال مهيا یکی دیگر از استخبار های جالب توجه است، چاه چیزی موافقت افتاده است فراز استخوان مناسك جان؟ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *